KONST / Litografier / Färglitografi 13016038
nr 1301 6038
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 57/60. Motivet: 40x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:00:19
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer